COVID-19: Jsme tu pro Vás.

WITTENSTEIN nadále vyhodnocuje současný vývoj ohledně COVID-19 a přijímá opatření. V případě druhé vlny mohou být interní bezpečnostní opatření, které byly uvolněny, kdykoliv znovu zpřísněné, aby byla ochrana našich zaměstnanců zajištěna a také dodávky pro naše zákazníky, a to i v případě, že se počet infekcí znovu zvýší.

Nadále vyrábíme a dodáváme bez omezení.

Od začátku pandemie děláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili výrobu, dodávky našich výrobků a služeb. Naším cílem je nadále maximální možná podpora našich zákazníků. V tomto okamžiku jsme schopni pokračovat v naší obchodní činnosti bez omezení. Těžíme z vysoké úrovně vertikální integrace naší společnosti.

Zdraví našich zaměstnanců je nejvyšší prioritou.

Od začátku šíření viru COVID-19 jsme neustále implementovali opatření na ochranu našich zaměstnanců a mezitím jsou pevně integrovaní do našich procesů. Kromě přísného dodržování intenzivních hygienických opatření jsou v kancelářích důsledně prováděna pravidla vzdálenosti. Ve výrobě to garantujeme prací ve dvousměném provozu.

Zůstaneme v kontaktu.

I když pečlivě zprostředkujeme návštěvy zákazníků, stále se zaměřujeme na blízkost zákazníka. Všechny telefonní a e-mailové kontakty jsou k dispozici jako obvykle. Na virtuálních setkáních a ve webových seminářích, které nabízíme, si také můžeme vyměňovat názory tváří v tvář a hledat řešení a způsoby společně. Mimochodem: Pokud hledáte správný pohon pro Vaši aplikaci, můžete použít naše online konfigurátory - Sizing Tools. Zde si můžete rychle a snadno vybrat správnou převodovku, navrhnout složité kinematické procesy nebo pohodlně stáhnout CAD data.

Vyslovujeme poděkování.

  • Děkujeme všem, kteří se starají a pomáhají lidem a to hlavně v první linii, kteří se starají o nemocné lidi a bojují proti pandemii COVID-19.
  • Děkujeme všem, kteří udržují infrastrukturu a zásobování obyvatelstva.
  • Děkujeme všem lidem, že jsou ohleduplní k ostatním.
  • Děkujeme politikům, kteří jednají rozhodně.
  • Děkujeme i těm, kteří se kriticky staví proti opatřením a prostřednictvím své opozice udržují demokracii.
  • Děkujeme našim zákazníkům, kteří nám důvěřují i během této krize.
  • Děkujeme našim dodavatelům a partnerům, kteří nám navzdory všemu poskytují své služby nejlepším možným způsobem.
  • Děkujeme všem našim zaměstnancům, kteří udržují nepřetržitý provoz naší společnosti v těchto nepříznivých podmínkách.

Přijatá opatření.

Přísné hygienické předpisy a předpisy o vzdálensoti

Vyzýváme naše zaměstnance, aby důsledně dodržovali hygienická opatření a opatření o vzdálenosti a redukovali sociální kontakty.

V kancelářských prostorech dbáme na to, aby přítomní zaměstnanci byli v dostatečné vzdálenosti a nadále využívali příležitost pracovat mimo kancelář.

Bezkontaktní výměna změn

Abychom snížili počet kontaktů, jsme ve výrobních oblastech nastavili změny v různých časech.

Separovaná logistika

Expedice zboží je na jiném místě než příjem zboží.

Virtuální setkání

Namísto osobních setkání upřednostňujeme převážně konference prostřednictvím Skype nebo telefonu. To platí stejně pro zákazníky, partnery, zaměstnance a dodavatele. Nezbytné osobní schůzky jsou omezeny v počtu lidí, aby bylo možné bezpečně dodržovat pravidla vzdálenosti.

Omezení cestování

Doporučujeme našim zaměstnancům, aby se vyhnuli všem pracovním cestám, které nejsou nezbytně nutné. Služební cesty do zahraničí jsou možné pouze ve výjimečných případech a v souladu se vstupními a výstupními předpisy platnými pro příslušnou zemi.

Omezené využívání veřejné dopravy

Naši zaměstnanci by neměli používat veřejnou dopravu a neměly by cestovat společně automobilem.

Interní pracovní skupina

Naše pracovní skupina informuje zaměstnance pravidelně a informuje o opatřeních a možném uvolnění.